Dezynfekcja

Nasza certyfikowana ekipa przeprowadzi dezynfekcję powierzchni metodą ozonowania przy pomocy bezpiecznych i skutecznych generatorów ozonu.
ceny już od 1zł / 1m2
Dezynfekcja jest to oczyszczenie przez zabijanie i usuwanie z powietrza oraz powierzchni, szkodliwych dla zdrowia i życia wirusów, bakterii chorobotwórczych, grzybów oraz ich przechowalników. Jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji jest ozonowanie. Ozon jest najsilniejszym znanym człowiekowi utleniaczem, który radzi sobie z odkażaniem.

Ozonowanie skutecznie usuwa:
pleśń i grzyby,
roztocza,
alergeny,
drobnoustroje,
pyłki kwiatowe,
odór papierosowy,
związki pierścieniowe oraz ich pochodne.

Ozon niszczy zarazki nie tylko w powietrzu ale też te zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których na co dzień gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy).

Zalecane więc jest systematyczne dezynfekowanie ozonem mieszkań, przedszkoli, szkół, placówek handlowych, biur, miejsc produkcji żywności, a przede wszystkim pomieszczeń służby zdrowia: szpitali, przychodni oraz gabinetów zabiegowych.

Metoda ozonowania jest nie tylko wysoce skuteczna, ale też bezpieczna dla środowiska i akceptowana w produkcji ekologicznej. W wyniku zastosowania ozonu nie powstają żadne produkty uboczne.

bezpiecznie
i szybko

likwidujemy
wirusy

skutecznie
i ekologicznie